مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران – بازرگانی آدیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش صمغ آنغوزه تلخ و شیرینآنغوزه صادراتی چه خصوصیاتی دارد؟مراکز خرید آنغوزه اصلقیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران
قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران

ایران از کشورهایی است که پتانسیل های خوبی برای کشت گیاهان دارویی از جمله آنغوزه دارد. شیره این گیاه به صورت صمغ آنغوزه و پودر آنغوزه در حجم بالا در سراسر ایران به فروش میرسد. همچنین در مراکز خرید آنغوزه اصل این محصول فروخته و یا صادر می شود. قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران بستگی به حجم خریداری شده و قیمت گذاری تولید کننده دارد.

قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران

فروش صمغ آنغوزه تلخ و شیرین

صمغ آنغوزه تلخ و شیرین

فروش صمغ آنغوزه در دو نوع تلخ وشیرین در بازار صورت میپذیرد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد. آنغوزه شیرین جزو ارزشمند ترین گیاهان دارویی در خراسان جنوبی شناخته می شود. البته این گیاه در مناطق گوناگون کشور نیز کشت می شود. صمغ آن پس از بهره برداری در وزن های گوناگون بسته به سفارش مشتری به فروش میرسد.

گونه های گیاهی که در ایران کشت می شود تعداد زیادی دارند و هر کدام کاربرد مختلفی در صنعت های گوناگون دارند. صمغ آنغوزه از محصولاتی است که میتوان نوع با کیفیت آن را به دیگر کشورها صادر کرد.

مراکز فروش این صمغ در شهرهای مختلف ایران به فعالیت می پردازند. این مراکز محصولات را مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده می رسانند. ولی در این بین برای افراد تاجر مسئله مرغوبیت محصول و مسئولیت پذیری شرکت های بازرگانی حائز اهمیت است. به همین دلیل هم تاجران و خریداران صمغ آنغوزه سعی می کنند از شرکت های معتبر و قابل اعتماد خرید خود راانجام دهند.
زیرا این شرکت ها به تعهدات خود پایبند بوده و محصولات را همانطور که به خریدار قول داده اند تحویل میدهند.

آنغوزه صادراتی چه خصوصیاتی دارد؟

خصوصیات آنغوزه صادراتی

آنغوزه صادراتی خصوصیات زیادی دارد که از مهمترین آن می توان به کیفیت بالای این محصول اشاره کرد. نوعی از آن که به نام اشکی معروف است بسیار تمیز و بدون خاک و خاشاک است. این محصول یکی از مرغوب ترین نوع آنغوزه می باشد.

تجار که به دنبال محصول اصل و صادراتی می گردند می توانند این نوع محصول را از شرکت های بازرگانی تهیه نمایند. خواص این صمغ بسیار زیاد بوده و طریقه مصرف آن با توجه به صنایع مختلف، متفاوت می باشد.

صمغ آنغوزه اصولا از کشورهای خاورمیانه به کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می شود. این گیاه در برخی از کشورها قابل کشت می باشد و شیره آن با قیمت های گوناگون به فروش می رسد.

مراکز خرید آنغوزه اصل

آنغوزه اصل

مراکز خرید آنغوزه اصل در کل کشور به تعداد محدود می باشد و اصولاً تولیدکننده ها فروش محصولات خود را پس از برداشت به دست فروشنده های خبره می سپارند.

شرکت بازرگانی آدیس عرضه کننده انواع صمغ آنغوزه و پودر آن می باشد که تمامی محصولات خود را با تضمین مرغوبیت و اصل بودن به فروش می رساند. این شرکت رزومه قوی در امر تجارت و صادرات صمغ محصولات گیاهی دارد.

برای شناخت بیشتر محصولات مجموعه بازرگانی آدیس میتوانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران

قیمت آنغوزه

آنغوزه همانند دیگر محصولات موجود در بازار با توجه به هزینه های تمام شده آن برای تولید کننده، قیمت گذاری می شود. این محصول دارای درجه کیفیت متفاوت بوده و نوع مرغوب آن از قیمت بالاتری برخوردار است.

تولید کننده های صمغ آنغوزه معمولاً برای برداشت این شیره، زحمات فراوانی را متحمل می شوند. همچنین به دلیل تقاضای بالای این محصول تولید را افزایش می دهند.
صمغ آنغوزه به صورت عمده توسط این مرکز عرضه می شود و قیمت هر کیلو آنغوزه در بازار ایران باید به روز محاسبه گردد.

جهت اطلاع از لیست قیمت با ما تماس گرفته تا نمونه محصولات ما، جهت تست مرغوبیت خدمتتان ارائه گردد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس ارشد فروش: توفیقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09124085624
phone icon شماره تماس: 02128426355
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@katiraco.ir

مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید