مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی با کیفیت در کشور – بازرگانی آدیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین وارد کننده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی مرغوب در کشورخریدار صمغ آنغوزه صادراتی در بازار جهانیتامین عمده انواع صمغ آنغوزه تلخ برای صادرات به کشورهای همسایهقیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتیصادرات صمغ آنغوزه تلخ به ترکیه
صمغ آنغوزه تلخ صادراتی

قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی با کیفیت اعلا بصورت خمیری و خشک در مجموعه بازرگانی آدیس به اطلاع خریداران عزیز میرسد. صمغ آنغوزه عصاره ی گیاه نابی است که در بیشتر مناطق ایران رشد میکند. آنغوزه خود شیری رنگ بوده و مزه ای تند و تلخی نیز دارد که تهوع آور است. به همین منظور در قدیم به نام مدفوع شیطان معروف بوده است. این گیاه به دلیل داشتن خاصیت فراوان همواره در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده پزشکان سنتی قرار می گیرد.

قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی برای خریداران مقرون به صرفه بوده، و در بازار فروش و عطاری ها مورد استقبال مردم قرار گرفته است. این گیاه در ایران (استان خراسان، بلوچستان، کرمان و نواحی جنوبی) به وفور یافت می شود.

صمغ آنغوزه تلخ صادراتی

برترین وارد کننده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی مرغوب در کشور

وارد کننده صمغ آنغوزه تلخ

با توجه به حجم استفاده و فواید آنغوزه در درمان بسیاری از بیماری ها مانند؛ اختلالات عصبی، شرکت های زیادی در اقصی نقاط کشور این محصول را با کیفیت عالی از سایر کشور ها به بازار داخلی وارد می کند. شما می توانید لیست برترین وارد کننده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی مرغوب در کشور را به راحتی از بازرگانی ها و اتحادیه محصولات دارویی و کشاورزی به دست بیاورید.

صادرات صمغ آنغوزه تلخ نیز توانسته ارز آوری خوبی برای کشور داشته باشد. کشورهای زیادی در دنیا هستند که به خاطر کیفیت خوب صمغ ایرانی خواستار صادرات آن از ایران هستند.

خریدار صمغ آنغوزه صادراتی در بازار جهانی

خریدار صمغ آنغوزه صادراتی

صمغ آنغوزه اصل، از بهترین مواد گیاهی و دارویی حاضر در بازار فروش جهانی به شمار می روند. این محصول به دلیل قیمت ارزان و فواید زیاد طرفداران زیادی را دنیا به خود جلب کرده اند. فروش عمده صمغ آنغوزه در بازار جهانی سود خوبی را نصیب فروشندگان آن کرده است.

بهترین مارک صمغ آنغوزه متعلق به شرکت های ایرانی است،. شرکت های ایرانی به دلیل استفاده از نیروی متخصص در زمان تولید و بسته بندی، محصولی بسیار با کیفیت تولید و روانه بازارهای فروش جهانی می کنند. خریداران صمغ آنغوزه صادراتی در بازار جهانی، بیشتر از کشورهای همسایه و کشور های اروپایی هستند.

تامین عمده انواع صمغ آنغوزه تلخ برای صادرات به کشورهای همسایه

تامین عمده انواع صمغ آنغوزه تلخ

همانطوری که می دانید بیشترین نیاز بازار به صمغ آنغوزه تلخ در کشور را استان هایی مانند؛ خراسان، بلوچستان، کرمان و نواحی جنوبی تامین می کنند. علاوه بر تامین نیاز مصرف کننده در داخل به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی نیز صادر می کنند.

شرکت های زیادی در کشور هستند که انواع صمغ آنغوزه تلخ صادراتی را در کارخانه فرآوری و بسته بندی میکنند. سپس این محصولات را به کشور های مهمی مانند: روسیه و ترکیه و دیگر کشورها صادر می کنند. برای اطلاع دقیق از مرکز پخش عمده آنغوزه در کشور می توانید به وب سایت های اینترنتی این مراکز مراجعه و از آن آگاه شوید.

قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی

قیمت صمغ عمده آنغوزه تلخ

لیست قیمت ارزان آنغوزه و قیمت بذر آنغوزه به دلیل عدم ثبات بازار مدام در حال تغییر است. معمولاََ قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی براساس عملکرد و کارایی اون تعیین می شود. مثلاً با افزایش بازده یا بهره ‌وری صمغ آنغوزه قیمت آن نیز افزایش می یابد. البته با توجه به خرید عمده و جزئی و با توجه به کیفیت قیمت آن می تواند متفاوت باشد.

برای اطلاع از قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی و خرید آن می توانید به نمایندگی های معتبر و یا کارخانه تولیدی مراجعه کرده و این محصول گیاهی دارویی را خریداری نمایید. خرید عمده این محصول می تواند در کاهش هزینه ها نقش موثری داشته باشد. برای اطلاع از قیمت عمده صمغ آنغوزه تلخ صادراتی، می توانید هم به صورت حضوری و یا از طریق وب سایت های معتبر مراجعه کرده و از قیمت روز این محصول اطلاع دقیقی داشته باشید.

صادرات صمغ آنغوزه تلخ به ترکیه

صادرات صمغ آنغوزه

ایران یکی از مهمترین کشورهای تولید کننده و صادر کننده صمغ آنغوزه تلخ به کشور های آسیایی ازجمله ترکیه محسوب می شود. اما به دلیل وجود تحریم های بین المللی موجود این امر زیاد به چشم نمی خورد. در داخل کشور نمایندگی صمغ آنغوزه فراوانی وجود دارند. این مراکز با انواع برندهای برتر در این زمینه به رقابت با یکدیگر مشغول هستند.

توجه ویژه به کیفیت و حفظ ارزش محصول تولیدی، مطابق با استانداردهای روز دنیا و نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت کارخانه در تولید صمغ آنغوزه تلخ کاملاََ بهداشتی در زمره اهداف تولید کنندگان کشورمان است. به همین دلیل هم توانسته اند این ماده گیاهی را به دیگر کشور ها صادر نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس ارشد فروش: توفیقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09124085624
phone icon شماره تماس: 02128426355
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@katiraco.ir

مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید