مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کتیرا خرمنی بسته بندی صادراتی با قیمت استثنایی – بازرگانی آدیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه کتیرا خرمنی در بازارکتیرا خرمنی بسته بندی صادراتیکتیرا بسته بندی با قیمت استثنایی
کتیرا خرمنی بسته بندی

کتیرا به گونه های مختلف بفروش میرسد، خریداران می توانند هم بصورت بسته‌ بندی و هم بصورت فله ای این محصول را تهیه کنند. بازار صادراتی این محصول همواره در حال رشد است و تقاضای کتیرای مرغوب بسیار زیاد است. یکی از انواع این محصول که در بین افراد بسیار خواهان دارد کتیرا خرمنی بسته بندی صادراتی است که می توان آن را از شرکت بازرگانی آدیس با قیمت استثنایی خریداری کرد.

کتیرا خرمنی بسته بندی

عرضه کتیرا خرمنی در بازار

کتیرا خرمنی ایرانی

عرضه کتیرا خرمنی در بازار ایران و جهان توسط تجار و بازرگانان صورت می گیرد. تمامی خریداران این محصول به دنبال کیفیت بالا و قیمت پایین هستند. هرچه واسطه های فروش کمتر باشند مطمئناً می توان محصولات را با قیمت کمتری خریداری نمود.

به همین دلیل برخی از تولید کنندگان در سال های اخیر اقدام به فروش مستقیم محصولات خود کرده اند. این تولید کننده ها، نمایندگی فروش به شرکت‌های بازرگانی معتبر اعطا می کنند. تا کل فروش مجموعه در اختیار آنها قرار بگیرد.

کتیرا محصولی است که در صنایع گوناگون در حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین خرید آن باید از نمایندگی های معتبر فروش صورت بگیرد. تا در صورت نیاز به سفارش های بعدی، خریدار به راحتی اقدام کند. با تعهداتی که شرکت های بازرگانی به مشتریان خود می دهند، هم دغدغه تولید کننده و هم دغدغه خریدار به کلی حل می شود.

کتیرا خرمنی بسته بندی صادراتی

کتیرا خرمنی

کتیرا خرمنی بسته بندی صادراتی در اوزان گوناگون با توجه به سفارش خریدار آماده می گردد. خرید این محصول در داخل و کشور معمولاً بصورت کیلویی صورت می‌پذیرد. ولی در بازارهای بین المللی معمولاً خرید آن بصورت بسته بندی های بهداشتی و وزن های پایین صورت می‌گیرد.

این محصول در مناطق مختلف ایران و با درجه کیفیت مطلوب تولید می شود. پس می توان گفت ایران یکی از بزرگترین تامین کنندگان کتیرا صادراتی می باشد.

البته دیگر کشور های هم هستند که به کشت این گیاه و فروش صمغ آن به گونه های مختلف می پردازند.

کتیرای خرمنی اصفهان هم یکی از انواع محصولات پرطرفدار است که در این مرکز نیز عرضه می‌شود. این محصول از نوع صادراتی و با درجه کیفیت مرغوب است که بیشترین فروش را به کشورهای اروپایی و خاورمیانه دارد. درخواست این محصول عمدتاً بصورت عمده و بسته بندی می باشد.

کتیرا بسته بندی با قیمت استثنایی

کتیرا خرمنی بسته بندی ارزان

کتیرا بسته بندی با قیمت استثنایی در شرکت بازرگانی آدیس بدون واسطه و بصورت مستقیم عرضه می شود. این محصولات درجه یک بوده و به درخواست خریدار در بسته بندی هایی با وزن های مختلف قابل عرضه می باشد.

تیم فروش مجموعه متشکل از افراد متخصص بوده و راهنمایی های لازم را به خریداران ارائه می کنند. جهت دریافت نمونه ی کتیرای خرمنی جهت تست، با شماره تلفن درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت کتیرا بسته بندی صادراتی توسط کارشناسان فروش ما به خریداران محترم ارائه می گردد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

کارشناس ارشد فروش: توفیقی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09124085624
phone icon شماره تماس: 02128426355
whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@katiraco.ir

مجموعه بازرگانی آدیس شما را به خرید بهترین محصولات کتیرا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید