فروش کتیرا
خانه / کتیرا مفتولی / فروش عمده کتیرا مفتولی صادراتی در بازار ایران

فروش عمده کتیرا مفتولی صادراتی در بازار ایران

در حال حاضر  کتیرا مفتولی در سراسر دنیا در صنایع آرایشی، بهداشتی و دارویی کاربرد دارد و با تولید محصول با کیفیت و مرغوب و یا تبدیل آن به کالای دیگر همچون لوازم آرایشی و یا با فروش عمده کتیرا مفتولی صادراتی به صنایع مرتبط به رونق اقتصادی کمک شایانی نمود. در واقع کتیرا صمغ خشک شده گیاه گون است که حاصل خراشیدن ساقه گیاه و فشاری که به آن وارد می شود، است. فصل برداشت کتیرا اواخر بهار است و تا اوایل شهریور ادامه دارد (در حدود شصت روز)، تجدید حیات از طریق بذر کتیرا می باشد.

خرید عمده کتیرا مفتولی در بازار داخلی و خارجی

خرید عمده کتیرا مفتولی در بازار داخلی و خارجیاز آنجایی که قیمت صادراتی کتیرا مفتولی قابل توجه می باشد و با وجود مصرف رو به افزایش این محصول در جهان و همچنین گذشته ای که کتیرا در ایران دارد می بایست توجه ویژه ای به این محصول داشت چرا در حال حاضر نقش انکار ناپذیری در بسیاری از صنایع دارد و به صورت عمده در بازار داخلی و خارجی طرفداران ویژه ای بدست آورده است اما متاسفانه نه تنها برای آینده آن برنامه ریزی نشده است بلکه از منابع موجود حفاظت نمی شود.

فروش ویژه کتیرا مفتولی صادراتی در بازار تهران

فروش ویژه کتیرا مفتولی صادراتی در بازار تهرانروش فروش عمده  کتیرا مفتولی صادراتی متفاوت است هم می توان خام فروشی داشت و یا در صنایع تبدیلی از این محصول استفاده نمود که قیمت هر کیلو کتیرا به پارامترهای مختلفی وابسته است از جمله نحوه ی عرضه این محصول و کیفیت آن جزو پارامترهای مهم تعیین کننده قیمت می باشد قیمت کتیرا در عطاری بر اساس مثقال است و اصلا به صورت فله به فروش نمی رسد. کارخانجات تولید کتیرا مفتولی می توانند بدون واسطه و با قمیت مناسب  با کمک وبسایت و فروش اینترنتی به طور مستقیم در اختیار مرکز فروش کتیرا تهران بگذارند.

خریدار جدیدترین مدل های کتیرا مفتولی در کشور

خریدار جدیدترین مدل های کتیرا مفتولی در کشوردر حال حاضر کتیرا به غیر از مصارف خوراکی در صنعت و مصارف تجاری نیز کاربرد دارد، بیش از یک دهه صمغ کتیرا به عنوان یکی از محصولات مراتع ایرانی و کالای پر مصرف صنایع مختلف به دست فراموشی سپرده شده است و مثل گذشته به آن توجهی نمی شود ولی قطعا تولید هرچه بیشتر و با کیفیت این گیاه تاثیر بسیار زیادی سودآوری و رونق صنایع مرتبط با این محصول دارد، صنایعی همچون صنعت کاغذ، نساجی، پزشکی و آرایشی ؛ صنعت چسب سازی، همچین در صنعت چرم جهت تمیز کردن آن نیز به کار می رود، در صنعت نساجی و تولید پارچه هایی همچون ابریشم و کرپ نیز استفاده می شود ، در صنعت آرایشی و بهداشتی جهت تولید کرم ها ، پماد و محصولات مرتبط نیز کاربرد دارد.

قیمت روز کتیرا مفتولی اصفهان در بازار بورس جهانی

قیمت روز کتیرا مفتولی اصفهان در بازار بورس جهانیکتیرا مفتولی اصفهان معمولا یکی از محصولات مهم کشاورزی این استان می باشد و به طور کلی سهم بسزایی در تولید این محصول در کل کشور را دارا می باشد و به کشورهایی همچون آمریکا، انگلستان، مجارستان، هند، چین، کانادا، سوئیس، سوئد ، آلمان ، لبنان ، ایتالیا و امارات متحده صادر می گردد که این امر به رونق اقتصادی کشور کمک شایانی می نماید ولی متاسفانه بومیان منطقه کوهستانی با برداشت این محصول ارزشمند و استفاده از آن به عنوان سوخت ، ضررهای جبران ناپذیری به این صنعت وارد می کنند . باید به این نکته توجه داشت که این محصول  نقش پر رنگی در بسیاری از صنایع دارد و در بازار جهانی طرفداران زیادی برای آن می باشد و با فروش آن به بازارهای جهانی می توان رونق اقتصادی را برای کشور به ارمغان آورد.

مرکز توزیع و صادرات کتیرا مفتولی در ترکیه

مرکز توزیع و صادرات کتیرا مفتولی در ترکیهلازم به ذکر است پس از ایران کشور ترکیه و سوریه بیشترین صادرات این محصول را در جهان دارا می باشند . با وجود منابع این محصول در کشور ترکیه، واردات نیز انجام می دهند و با فرآوری آن برای صنعت داروسازی خود، درآمد بسیاری حتی بیش از تولیدکنندگان این محصول از جمله ایران را داشته اند و به رشد و اشتغالزایی خود کمک شایانی نموده اند. از آنجایی که ایران مرز مشترک با کشور ترکیه دارد می توان با تولید کتیرا مفتولی با کیفیت و صادرات آن به این کشور به ارزآوری در کشور کمک کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام