فروش کتیرا
خانه / کتیرا مفتولی / فروش بهترین کتیرا مفتولی اعلا

فروش بهترین کتیرا مفتولی اعلا

کتیرا مفتولی اعلا یکی از انواع مختلف کتیرا های تولید شده است. به طور کلی می‌توان گفت که کتیرا به دو صورت خرمنی و مفتولی تولید می‌شود و دارای خواص بسیار زیادی است. فروش این محصول در بازارهای داخلی و خارجی کشور صورت می پذیرد و قیمت ها با توجه به هزینه تولید و سطح کیفی آن متغیر است.

فروش بهترین کتیرا مفتولی اعلا

خواص درمانی کتیرا برای پوست و مو

خواص درمانی کتیرا برای پوست و مو

 خواص درمانی کتیرا زیاد است و از نمونه های بارز آن می توان برای درمان بیماری های پوست و مو اشاره کرد. کتیرا در واقع نوعی صمغ طبیعی است که از درختان به دست می آید البته این نوع صمغ بیشتر از درختانی که از تیره گون هستند استخراج می شود.

کتیرا مفتولی در واقع به نوعی از آن گفته می‌شود که در زمان تولید مفتول یا سیمی را در داخل صمغ تولید شده قرار می‌دهند تا در زمان اضافه شدن مقدار آن به دور سیم و مفتول ایجاد شود و شکل آن را به خود بگیرد.

این محصول از خواص بسیار زیادی در طب سنتی برخوردار است و برای پوست و مو بسیار مفید بوده و از آن به عنوان داروی گیاهی که فاقد هر گونه ماده شیمیایی باشد برای درمان استفاده می کنند. همچنین توانسته تا مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کند و در بازار جایگاه ویژه‌ای را در تولید و عرضه این محصول به دست آورد.

 یکی از ویژگی های مهم کتیرای مفتولی شکل ظاهری و بارز آن می باشد. این محصول در رنگهای سفید و قهوه ای تولید می شود. استفاده از این محصول امروزه توانسته است تا جایگزین خوبی برای برخی از داروهای شیمیایی باشد البته مصرف این محصول فقط با اجازه پزشک و یا پزشک طب سنتی توصیه می شود.

عرضه مستقیم کتیرا مفتولی اعلا

عرضه مستقیم کتیرا مفتولی اعلا

 انواع کتیرا مفتولی پرورش پیدا کرده در محیطی بسیار سالم و تمیز و بهداشتی توانسته تا از خواص دارویی خوبی برخوردار باشد. عرضه کننده این محصول با در نظر گرفتن میزان نیاز بازارهای کشور و بازارهای خارجی تولیدات خود را در اختیار مشتریان قرار داده است. در زمان خرید این محصول باید به سطح کیفی و تازگی آن توجه خاصی را منعطف کرد تا بتوان محصولی رضایت بخش را خریداری کرد. 

مشتریان می‌توانند برای خرید این محصول با مراجعه به سایت و تماس با کارشناس مربوطه اطلاعات لازم و کافی را در رابطه با خرید این محصول به دست آورند و همچنین بتوانند در مصرف هزینه های خود صرفه جویی نمایند. لازم به ذکر است که خرید عمده این کتیرا می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد و برای آن دسته از فروشندگانی که در سراسر کشور عرضه کننده خدمات خود به مشتریان هستند امتیاز ویژه ای قائل شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آدیس تجارت
راه های ارتباطی:
تلفن : 02128426355
تلفن همراه : 09124085624
تلفن همراه : 09198329234
پست الکترونیکی: info@katiraco.ir

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام